‘Dat kwam wel even binnen’ – Dienst van 7 juli

This content has been archived. It may no longer be relevant

Een populaire zegswijze. Iedereen snapt wat je bedoelt. ‘Dat kwam wel even binnen’. Je werd door de woorden van een ander geraakt. Ze kwamen door het afweergeschut heen. En je weet nog precies wie het was en waar en wanneer. Zulke momenten moeten er ook weer niet te veel zijn. Daarvoor hebben we de bubbel van gelijkgezinden, waarin we elkaar naar de mond praten. Ezechiël en Jezus zijn niet van de bubbel, hoe vertrouwd ze ons ook zijn. Zorg dat je je afweergeschut op orde hebt.

We lezen Ezechiël 2, 1 – 7 en Marcus 6, 1 – 6. Mannes Hofsink is de cantor-organist. Voorganger is ds. Evert Jan Veldman.

Collectes

De eerste collecte is voor vluchtelingen en asielzoekers, via INLIA

Tweede collecte: preken in gebarentaal (PKN)

De derde collecte is voor onze wijkdiaconie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.