Van liefde en trouw – ochtenddienst van 19 juni

In deze gezamenlijke dienst met de Bron en de Fontein komt het verhaal van Ruth en Naomi tot een afronding, maar niet zonder ons eerst een inkijkje te geven in de zegen die door de levens van een paar gewone mensen doorvloeit in het leven van heel Israël. Eens te meer wijzen Ruth en Boaz in hun liefde en trouw op God. Een liefde en trouw die vanochtend sterk in contrast staat met de keuze van “de losser zonder naam”. 

De lezing is Ruth 4. Voorganger is ds. Tirtsa Liefting-van den Toren. Het orgel wordt bespeeld door Mannes Hofsink.

Digitaal meevieren

Vier de dienst mee via Kerkomroep.

Collectes

Om bij te dragen aan de collecte kun je op de links hieronder tikken of gebruik maken van de opties die in de zondagsbrief zijn aangegeven.

In de eerste collecte verzamelen we geld voor Bianca Couture

Project voor kwetsbare meisjes, alleenstaande moeders, meisjes in gedwongen huwelijken en weduwen in Burkina Faso. Na het volgen van een driejarige opleiding bij Bianca Couture kunnen deze vrouwen zelf kleding ontwerpen, maken en verkopen. De vrouwen krijgen een naaimachine en naaigerei mee van Bianca Couture waardoor zij zelfstandig aan hun toekomst kunnen werken. Lees hier meer over dit project.

De 2e collecte is voor het Stedelijk kerkenwerk

Deze collecte is om de vaste kosten van onze kerk te dekken.

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.