Thuis in de Nieuwe Kerk – Digidienst van 25 oktober

> Ga direct naar Kerkomroep om de dienst via beeld en geluid mee te maken.

Over de dienst

In deze dienst zal Alexandra Matz voorgaan. Zij is predikant in opleiding en lid van de gemeente van de Nieuwe Kerk. Mannes Hofsink is cantor-organist. Onder zijn leiding verzorgen Linda Rijks, Marieke van der Wal en Martien Zijlstra de voorzang.

De lezing komt uit Nehemia 8.

Collectes

1e Collecte: KOM IN ACTIE! Bestemd voor Amnesty Internationaal.
Wereldwijd voert Amnesty actie voor vrijheid, gelijkheid en rechtvaardigheid. Zonder onze steun is deze strijd niet mogelijk. Help mensen in nood: teken de petities, stuur direct online een brief naar de autoriteiten of een kaartje aan een gevangene. Of help mee als vrijwilliger op kantoor of in het land. Vandaag collecteren we voor deze actie. Doet u mee?!

2e Collecte: STEDELIJK KERKENWERK.
Met de 2e collecte dragen we bij in de vaste kosten van onze kerk. Uit de zes wijkkerken in Groningen willen we zo elke maand € 3.000 inzamelen. Wij dragen daarmee bij aan de kosten van het Kerkelijk Bureau. Velen van u betalen al een vrijwillige bijdrage (Kerkbalans). Daar zijn we dankbaar voor. Uw gift in deze collecte is als aanvulling daarop meer dan welkom.

Aanmelden

De aanmelding is nu gesloten, omdat het aantal van dertig kerkgangers bereikt is.

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.