Heel de aarde, juich voor God – dienst van 8 mei

De vierde paaszondag heet Jubilate. Genoemd naar het eerste vers van psalm 66: ‘Heel de aarde, juich voor God’. Wat valt er te juichen? Nou, bijvoorbeeld dat de Herder nooit zal toestaan dat wij uit zijn hand geroofd worden. Hij is de Opgestane. In zijn hand ligt de dood achter ons, hoezeer het ook kan spoken in deze tijd. Verloren gaan is er niet bij.

De evangelielezing in deze dienst van woord en tafel is Johannes 10, 22 – 30.

Voorganger is ds. Ruth Peetoom.
Het orgel wordt bespeeld door Jelte Hulzebos.

Digitaal meevieren

Vier de dienst mee via kerkomroep.

Collectes

Kennismaken met de Nieuwe Kerk

In deze dienst heten we nieuwkomers in onze gemeente van harte welkom. Na de dienst maken we onder het genot van een kop koffie nader kennis met elkaar. Aansluitend is er een toelichting op de activiteiten in onze gemeente en de bijeenkomst wordt afgesloten met een rondleiding door de kerk.

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.