Doop van de Heer – dienst van 9 januari

> Vier de dienst mee via Kerkomroep.

Over de dienst

Wie zou het zijn? Je zou hem er toch zo uit moeten halen. De kerk belijdt hem tenslotte als haar Heer. ‘In uw midden is iemand die u niet kent,’ zegt Johannes tegen de mannen uit Jeruzalem die toch zo veel weten. Er zit iets moois in dat wij hem niet herkennen. Als hij ons maar herkent. Vooral daarin dat wij het allemaal niet meer zo goed weten. Op de tweede zondag van Epifanie (Doop van de Heer) lezen we Jesaja 42, 1 – 9 en Johannes 1, 19 – 34. En we zingen natuurlijk het lied dat als refrein heeft: ‘Midden onder u staat Hij die gij niet kent.’

Mannes Hofsink is onze cantor-organist en Linda Rijks de voorzanger. Voorganger is ds. Evert Jan Veldman.

Vanwege de lockdown kun je je voor deze dienst niet aanmelden.

Let op: Volgende week is de jaarlijkse oecumenische dienst, ’s middags. Er is dan geen ochtenddienst.

Collectes

Om bij te dragen aan de collecte kun je op de links hieronder tikken of gebruik maken van de opties die in de zondagsbrief zijn aangegeven.

De 1e collecte is voor de Voedselbank in onze stad

De 2e collecte is voor het werk in onze wijkgemeente

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.