Doop, belijdenis en bevestiging

Op 2 december, de eerste zondag van Advent, mochten we drie kinderen dopen: Suus, Gijs en Eddy. Dochter van Mirjam Roerdink en Erik Roerdink, zoon van Anne en Sebastian Dalmolen en zoon van Anke en Ronald Bas. “Ga rechtop, leef oprecht, een kind van God ben je.” Het was een mooie dienst met als voorgangers ds. Evert Jan Veldman en Tirtsa Liefting en veel kinderen die zich om het doopvont schaarden.

Een week eerder heeft Tjitske Douma belijdenis van haar geloof gedaan en werd zij door dominee Evert Jan Veldman bevestigd als diaken van onze gemeente. Fijn dat zij deze taak wilde aanvaarden en we heten haar welkom in het team van onze Kerkenraad.

We wensen haar Gods zegen toe.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.