Dienst 26 maart: Doe mij recht

Op de vijfde zondag van de Veertigdagentijd is er al een blik vooruit: we lezen opstandingsverhalen.
De dorre doodsbeenderen uit het visioen van Ezechiël, de gestorven Lazarus: ze krijgen nieuw leven.
Er wordt opgestaan – opdat we straks verstaan. Verstaan en zien, geloven en ervaren: dat God de God van leven is. De God die recht doet en redt. Dat lijkt tegen alles in. En tóch…
Ds. Ruth Peetoom gaat voor, Sander Booy is de organist.

Digitaal meevieren

Vier de dienst mee via Kerkomroep.

Collectes

Eerste collecte: Kerk in Actie – Kansen creëren voor jongeren in Bangladesh

In Bangladesh is de werkloosheid onder jongeren hoog. Dit komt onder meer doordat veel opleidingen niet aansluiten op wat de arbeidsmarkt vraagt. Zo is er bijvoorbeeld een groot tekort aan goed opgeleide vakmensen en worden daarvoor jongeren uit India aangetrokken. Kerk in Actie gaat samen met een lokale partnerorganisaties 300 jongeren naar werk begeleiden. Zij gaan een leer-werktraject volgen en krijgen daarnaast een training in ondernemersvaardigheden, zodat zij een eigen bedrijf kunnen starten.

Tweede collecte: Stedelijk kerkenwerk

Met deze collecte dragen we bij in de vaste kosten van onze kerk. Uit de vijf wijkkerken in Groningen willen we zo elke maand € 3.000 inzamelen. Wij dragen daarmee bij aan de kosten van verwarming en verlichting van de kerkgebouwen.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.