De boel de boel laten – ochtenddienst van 26 juni

Na meer dan een jaar onderweg te zijn geweest met Johannes en daarna Ruth, zijn we nu weer aanbeland in het Lucas evangelie. Daar horen we vanochtend de niet misverstane oproep van Jezus om de boel de boel te laten, vooruit te kijken en hem te volgen. Wat moeten we met deze spannende oproep?

We lezen 1 Koningen 19, 19 – 21 en Lucas 9, 51 – 62. Voorganger is ds. Tirtsa Liefting-van den Toren. Het orgel wordt bespeeld door Mannes Hofsink.

Digitaal meevieren

Vier de dienst mee via Kerkomroep.

Collectes

Om bij te dragen aan de collecte kun je op de links hieronder tikken of gebruik maken van de opties die in de zondagsbrief zijn aangegeven.

De eerste collecte is voor Kerk in Actie: Hulp voor mensen zonder papieren

In Nederland verblijven enkele tienduizenden migranten zonder verblijfsvergunning en geldige papieren. Zij hebben nauwelijks rechten en leven vaak onder moeilijke omstandigheden. Kerk in Actie ondersteunt kerkelijke initiatieven zoals de Pauluskerk in Rotterdam, Villa Vrede in Utrecht, en INLIA, hier in Groningen, die ongedocumenteerden helpen.

De 2e collecte is voor het Stedelijk kerkenwerk

Deze collecte is om de vaste kosten van onze kerk te dekken.

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.