Lid worden

Ben je nieuw in onze gemeente of wil je lid worden? Dan heb je vast veel vragen. Neem daarvoor gerust contact op met onze scriba. Deze is bereikbaar via scriba@nieuwekerk.org. Schiet ook gerust iemand aan voor of na onze diensten. De ouderling van dienst, die het welkomstwoord spreekt, is bijvoorbeeld iemand die je graag verder helpt.

Inschrijven

Wil je worden ingeschreven in onze gemeente en ben je nog geen PKN lid, dan moet je de volgende gegevens doorgeven (mailen of telefonisch) aan het kerkelijk bureau van de Protestantse Gemeente Groningen:

  • Voornamen
  • Achternaam
  • Geboortedatum
  • Geboorteplaats
  • Adres
  • Woonplaats
  • Wijkgemeente van voorkeur: de wijkgemeente Nieuwe Kerk
  • Eventueel doop- en belijdenisdatum

Wanneer de inschrijving is verwerkt ontvang je een bevestiging.
Ook krijg je na ongeveer 1 maand een Aktie Kerkbalansformulier toegezonden en een informatiefolder.