Orde van Dienst en Zondagsbrief voor Pinksteren!

We vieren dit feest in een gezamenlijke dienst van Schrift en Tafel met De Bron en de Fontein in de Nieuwe Kerk. De lezingencyclus uit het boek Genesis wordt afgerond met het verhaal van de torenbouw in Babel (Genesis 11, 1-9). Daarnaast klinken Handelingen 2, 1-13 en Johannes 14, 8-17. Het gaat op deze Pinksterdag over communicatie en communie, over verwoestende en verbindende taal. Voorganger is ds. Marga Baas. Organist is Pieter Deddens. Aan de dienst wordt meegewerkt door de cantorij van de Nieuwe Kerk o.l.v. Jelte Hulzebos.

Bekijkt u hier alvast de Orde van Dienst, inclusief de zondagsbrief, voor Pinksteren 2018!

Vergeet u niet de volgende data’s in uw agenda te noteren?

Vrijdag 1 juni Vrijwilligersavond Nieuwe Kerk.
De kerkenraad van de Nieuwe Kerk nodigt iedereen die afgelopen jaar vrijwillig iets voor de kerk heeft gedaan uit voor de vrijwilligersavond. Datum en tijd: 1 juni om 19.45 uur (Inloop vanaf 19.30 uur) Wij hopen u te zien! Werkgroep Vrijwilligers Participatie

Zaterdag, 2 juni, Sponsorloop en Lunch
De Nieuwe Kerk organiseert een sponsorloop en een lunch waarbij we iedereens hulp en aanwezigheid kunnen gebruiken. Het plan is namelijk geld in te
zamelen voor Het Pand en voor onze kerk. Vanaf 10 uur is iedereen welkom bij de kerk, er is dan al koffie met lekkers. Na een warming-up wordt er van 11.00u tot 11.30 uur gerend. De foodmarket draait ondertussen gewoon door en wordt ook uitgebreid zodat iedereen ook nog een lekkere lunch kan nuttigen. Om dit te kunnen realiseren hebben we dus sportievelingen nodig die zich laten sponsoren. Iedereen die wil helpen kan zich na de dienst naast de koffietafel melden. Ook voor vragen kunt u daar terecht.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.