Oproep voor hulp bij rondbrengen!

Bijbelsdagboekje voor onze oudste gemeenteleden

Eind december willen we als wijkgemeente Nieuwe Kerk graag weer aan al onze leden van 85 jaar en ouder een bijbelsdagboekje uitreiken. Om dat te realiseren hebben wij (de pastorale ouderlingen) nog mensen nodig.

Vindt u het leuk om een aantal boekjes rond te brengen en als daar prijs op gesteld wordt hier ook een bezoek aan te koppelen? Reageer dan even naar Tjitske Rutgers telefonisch: 0629331769, of per mail: tjrutgersboer@gmail.com

Om het praktisch te houden zoeken we voor u dan adressen bij u in de buurt

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.