Beleidsplan Nieuwe Kerk in 2022

Vanochtend hield de gemeente van de Nieuwe Kerk een gemeenteberaad. Josha Veger, voorzitter van de kerkenraad, presenteerde samen met Desiree Bosch het nieuwe beleidsplan. Centraal in het beleidsplan staat ons prachtige monumentale kerkgebouw dat we de komende jaren meer willen en moeten gaan benutten. Voor onszelf uiteraard, maar ook voor de stad. In het beleidsplan staan de doelen voor de komende 5 jaren. De doelen zijn, als de 4 pilaren waarop onze kerk steunt, in 4 pijlers ondergebracht:

  1. Missionaire activiteiten
  2. Kerkelijke vieringen
  3. Educatie en Toerisme
  4. Evenementen

De doelen worden uitgewerkt in jaarplannen. In het gemeenteberaad werden gemeenteleden van harte uitgenodigd om mee te denken over en mee te doen aan activiteiten waarmee we samen onze doelen kunnen halen.

U kunt het beleidsplan ook bekijken via Prezi.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *