2e bijeenkomst Basiscatechese

A.s. woensdag, 6 maart, is er de tweede bijeenkomst in het nieuwe blok van de Basiscatechese. De Basiscatechese is bedoeld voor jongeren van (ongeveer) 12 – 16 jaar van alle wijkgemeenten uit Noord. Op de Basiscatechese leren zij heel mooie en belangrijke zaken over het geloof en de kerk. De leiding is in handen van Willemijn Piksen, masterstudente Theologie en lid van onze wijkgemeente. De Basiscatechese vindt plaats in blokken van 4 opeenvolgende weken. Het eerste blok kent nog bijeenkomsten op de volgende woensdagen: 6-3, 13-3 en 20-3. Het thema van het eerste blok is: “Wat doen we nu eigenlijk in een kerkdienst? En waarom?” De locatie is het Nieuwe Kerk Centrum, Oude Boteringestraat 1-15. De Basiscatechese duurt steeds van 19.30 tot 21.00 uur. Wie vragen heeft kan mailen: willemijnpiksen@gmail.com.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.